Personal Trainer
GoGo City on avoinna:

GoGo City kesä 2014

Musclebeach • Kuntosali • Ryhmäliikunta

Kaikki tunnit kestävät 55 minuuttia, ellei toisin mainita. Muutokset mahdollisia. Mahdolliset ohjaajamuutokset näet web-ajanvarauksesta.
Katso nettivarauksen säännötTulosta aikataulut (PDF)

Kuntosaliohjelmat: K1 ma klo 17.00, K2 to klo 16.30. Katso tarkemmat tiedot kuntosaliohjelmista.
Kuntosalilaiteopastus ma klo 18.00. Jäsenenämme voit varata paikan ryhmäliikuntatunnille internetin kautta.
Varatut paikat tulee lunastaa 15 minuuttia ennen tunnin alkua.

  Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
6.30   SPINNING®30          
7.00   CXWORX™30 BODYPUMP BODYCOMBAT30 GRIT™PLYO30    
7.30 BODYBALANCE   BODYPUMP30 RPM30    
8.00 BODYATTACK   RPM50   VATSA-SELKÄ30    
8.30              
9.00         GoGo PILATES    
9.15            
9.30       KAHVAKUULA30   BODYPUMP  
10.00            
10.15 BODYVIVE BODYSTEP BODYVIVE MUSCLESPIN TERASSILLA    
10.30           BODYCOMBAT BODYATTACK
10.45              
11.00             SPINNING®
11.15 BODYCOMBAT BODYPUMP LIIKKUVUUS / VENYTTELY KUNTOSALI CIRCUIT45 BODYPUMP  
11.30           GoGo BALLET BODYBALANCE
12.00              
12.15              
12.30           VATSA-SELKÄ30  
13.00           VENYTTELY30  
13.15             BODYPUMP
13.30              
14.15             BODYSTEP30
14.30            
14.45             CXWORX™30
15.00            
15.15 BODYSTEP BODYCOMBAT BODYPUMP MUOKKAUS BODYSTEP    
15.30 KAHVAKUULA30            
16.00 MUSCLESPIN45 TERASSILLA        
16.15 CXWORX™30 BODYJAM BODYSTEP BODYATTACK BODYATTACK    
16.30     SH'BAM45 BODYBALANCE  
16.45 TABATA30            
17.00 SPINNING®     MUSCLESPIN TERASSILLA    
17.15 BODYJAM GRIT™Strength30 / VENYTTELY15 BODYCOMBAT / KAHVAKUULA45 BODYPUMP SH'BAM45    
17.30 MUOKKAUS ASTANGAJOOGA / SPINNING®55 SPINNING® / BODYJAM      
18.00     BODYBALANCE / SPINNING®    
18.15 BODYPUMP BODYATTACK BODYPUMP BODYCOMBAT      
18.30 BODYBALANCE VATSA-SELKÄ30   VATSAT15      
19.00   VENYTTELY30 CXWORX™30        
19.15 BODYPUMP GRIT™ PLYO30      
19.30 BODYCOMBAT   GRIT™ STRENGTH30      
19.45       VENYTTELY30      
20.00            
20.15              

Värikoodien avulla löydät juuri sinulle soveltuvat tunnit.

  • Aloita näistä. Helppoa/tehokasta.
  • Vaihtelevuutta, iloa ja haastetta.
  • Reippautta, energiaa ja sykehuippuja.
  • Ulkotunti
  • Nämä tunnit ovat Cross Training -tunteja = HIIT (High Intensity Interval Training). Saat nopeasti tuloksia.
  • Easy Spinning, kokonaan istuen.
  • Spinning Kestävyys, enimmäkseen istuen.
  • Spinning Intervalli, istuen ja seisten.

GoGo Liikuntakeskukset City, Park ja Hermia, sekä GoGo Express -kuntosalit tarjoavat laadukkaita liikuntapalveluita kaikenikäisille ja -kuntoisille.
Olemme yksityinen tamperelainen 1988 perustettu perheyritys. Ensimmäisen toimipisteemme, Hämeenpuiston, toiminta alkoi tammikuussa 1990 ja nyt käytössäsi on jo 7 GoGota.
Lue lisää GoGosta yrityksenä