Personal Trainer
GoGo City on avoinna:

GoGo City kevät 2014

Kuntosali • Ryhmäliikunta • Personal Training

Kaikki tunnit kestävät 55 minuuttia, ellei toisin mainita. Muutokset mahdollisia. Mahdolliset ohjaajamuutokset näet web-ajanvarauksesta.
Katso nettivarauksen säännötAvaa ja tulosta aikataulu (PDF)

Kuntosaliohjelmat: K1 ma klo 17.00, K2 ke klo 17.00, K3 to klo 17.00. Katso tarkemmat tiedot kuntosaliohjelmista.
Kuntosalilaiteopastus ma klo 18.00. Jäsenenämme voit varata paikan ryhmäliikuntatunnille internetin kautta.
Varatut paikat tulee lunastaa 15 minuuttia ennen tunnin alkua.

  Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
6.30   SPINNING®30   CXWORX™30      
7.00   CXWORX™30 BODYPUMP BODYBALANCE30 GRIT™PLYO30    
7.30 BODYBALANCE     SPINNING®RPM30    
8.00 BODYATTACK   RPM50   VATSA-SELKÄ30    
8.30              
9.00         GoGo PILATES    
9.15            
9.30       KAHVAKUULA30   BODYPUMP  
10.00            
10.15 BODYVIVE BODYSTEP BODYVIVE SPIN & BODY SPINNING® EASY30 / VATSAT15  
10.30           BODYCOMBAT BODYATTACK
10.45              
11.00           SPINNING®kestävyys SPINNING kestävyys
11.15 BODYCOMBAT BODYPUMP LIIKKUVUUS / VENYTTELY KUNTOSALI CIRCUIT45 BODYPUMP  
11.30           GoGo BALLET / KAHVAKUULA30 BODYBALANCE
12.00           TABATA30  
12.15              
12.30           VATSA-SELKÄ30 / BODYJAM  
13.00           VENYTTELY30  
13.15             BODYCOMBAT
13.30              
14.15             BODYSTEP30
14.30            
14.45             CXWORX™30
15.00            
15.15 BODYSTEP BODYCOMBAT BODYPUMP MUOKKAUS BODYSTEP   BODYPUMP
15.30 KAHVAKUULA30            
16.00     SPLASH-VESIJUOKSU (8.5. alk.)    
16.15 CXWORX™30 BODYJAM BODYSTEP BODYATTACK BODYATTACK    
16.30 Voima PILATES TABATA30 SH'BAM45 BODYBALANCE  
16.45 TABATA30            
17.00 SPINNING®kestävyys KAHVAKUULA30 SPINNING®45 SPINNING®TABATA30    
17.15 BODYJAM GRIT™Strength30 / VENYTTELY15 BODYCOMBAT / KAHVAKUULA45 BODYPUMP      
17.30 MUOKKAUS ASTANGAJOOGA / SPINNING®30 SPINNING®kestävyys / SH'BAM45 KAHVAKUULA30 / MUOKKAUS    
18.00 SPINNING®45 SPINNING®kestävyys CXWORX™30 / SPINNING®kestävyys VATSAT15    
18.15 BODYPUMP BODYATTACK BODYPUMP BODYCOMBAT      
18.30 BODYBALANCE VATSA-SELKÄ30 VENYTTELY30 SPINNING®45 / BODYVIVE      
19.00 VATSAT15 VENYTTELY30 GOGO PILATES        
19.15 BODYPUMP GRIT™ Strength30 / VENYTTELY15 BODYPUMP      
19.30 BODYCOMBAT          
20.00            
20.15              

Värikoodien avulla löydät juuri sinulle soveltuvat tunnit.

  • Aloita näistä. Helppoa/tehokasta.
  • Vaihtelevuutta, iloa ja haastetta.
  • Reippautta, energiaa ja sykehuippuja.
  • Nämä tunnit ovat Cross Training -tunteja = HIIT (High Intensity Interval Training). Saat nopeasti tuloksia.
  • Spinning-sisäpyöräilytunnit. Kulutat runsaasti energiaa ja kohotat kuntoa tehokkaasti.

GoGo Liikuntakeskukset City, Park ja Hermia, sekä GoGo Express -kuntosalit tarjoavat laadukkaita liikuntapalveluita kaikenikäisille ja -kuntoisille.
Olemme yksityinen tamperelainen 1988 perustettu perheyritys. Ensimmäisen toimipisteemme, Hämeenpuiston, toiminta alkoi tammikuussa 1990 ja nyt käytössäsi on jo 7 GoGota.
Lue lisää GoGosta yrityksenä